Pronájem světelných stožárů
Skvělý pomocník
na akci nebo stavbu
v Jablonci nad Nisou
Poptávka stožárů

Světla není nikdy dost

O dostatek světla se postará LED technologie s výkonem 4 x 400 W. LED technologie nabízí kvalitní osvětlení, které rozzáří váš event, festival či jinou akci. Výhodou našich světelných stožárů je fakt, že prakticky okamžitě najedou na svůj plný výkon. Žádné dlouhé nabírání na intenzitě, prakticky okamžitě máte plné osvětlení, na které se můžete spolehnout.

Naše světelné stožáry mají hned několik zásadních výhod. Prohléděnte si výhody pronájmu světelných stožárů v Jablonci nad Nisou.

1. výhoda
Bezpečná
manipulace

V případě pronájmu světelných stožárů se nemusíte obávat o bezpečnost. Tu obstarávají celkem čtyři stabilizační nohy, díky kterým je zajištěna bezpečnost a stabilita světelných strožárů pro stavby i akce v Jablonci nad Nisou.

2. výhoda
Výšková
nastavitelnost

Další výhodou je výšková nastavitelnost všech světelných stožárů. Sami si určíte, v jaké výšce potřebujete, aby věž svítila. Provozovat ji lze v Jablonci nad Nisou prakticky za jakéhokoliv počasí.

3. výhoda
Dlouhá
výdrž

Na jednu plnou nádrž jsou naše světelné stožáry schopné svítit nepřetržitě 320 hodin. To odpovídá téměř 14 dnům nepřetržitého svícení na stavbách, akcích či ve firmách v Jablonci nad Nisou. A to je pořádná dávka světla.

Světelné stožáry

Všechny naše světelné stožáry v Jablonci nad Nisou jsou vybaveny LED technologií 4 x 400 W reflektory pro větší dosah a kvalitu osvětlení. Jsou velice skladné a snadno nastavitelné. Lze je zakotvit v jakémkoliv terénu. Disponují velkou výdrží a možností flexibilního automatického nastavení. Nachází uplatnění na společenských akcích, stavbách nebo při živelných pohromách v Jablonci nad Nisou. Hydraulicky stavitelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin. Osvětlovací rampa překvapí úhlem otáčení až 360°. Světelné věže jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h

Stožár LED 4 x 400 W

Hydraulicky stavitelný světelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin.

Poptat stožár
Pronájem světelných stožárů
Ekonomicky
dostupné řešení
v Jablonci nad Nisou
Pronájem stožárů

Ekonomická výhoda pronájmu světelného stožáru v Jablonci nad Nisou je zcela zásadní. Za pár set korun denně si můžete zajistit dostatek světla tam, kde jej zrovna potřebovujete. Doba provozu je navíc opravdu dlouhá, takže je světelný stožár vhodný na dlouhodobý pronájem – například na developerské projekty nebo provoz ve výrobních firmách.