Pronájem osvětlovacích věží
Skvělý pomocník
na akci nebo stavbu
v Náměšti nad Oslavou
Poptávka věží

Světla není nikdy dost

O dostatek světla se postará LED technologie s výkonem 4 x 400 W. LED technologie nabízí kvalitní osvětlení, které rozzáří váš event, festival či jinou akci. Výhodou našich světelných stožárů je fakt, že prakticky okamžitě najedou na svůj plný výkon. Žádné dlouhé nabírání na intenzitě, prakticky okamžitě máte plné osvětlení, na které se můžete spolehnout.

Naše světelné věže mají hned několik zásadních výhod. Prohléděnte si výhody pronájmu osvětlovacích věží v Náměšti nad Oslavou.

1. výhoda
Bezpečná
manipulace

V případě pronájmu osvětlovacích věží se nemusíte obávat o bezpečnost. Tu obstarávají celkem čtyři stabilizační nohy, díky kterým je zajištěna bezpečnost a stabilita světelných věží pro stavby i akce v Náměšti nad Oslavou.

2. výhoda
Výšková
nastavitelnost

Další výhodou je výšková nastavitelnost všech osvětlovacích věží. Sami si určíte, v jaké výšce potřebujete, aby věž svítila. Provozovat ji lze v Náměšti nad Oslavou prakticky za jakéhokoliv počasí.

3. výhoda
Dlouhá
výdrž

Na jednu plnou nádrž jsou naše osvětlovací věže schopné svítit nepřetržitě 320 hodin. To odpovídá téměř 14 dnům nepřetržitého svícení na stavbách, akcích či ve firmách v Náměšti nad Oslavou. A to je pořádná dávka světla.

Osvětlovací věže

Všechny naše osvětlovací věže v Náměšti nad Oslavou jsou vybaveny LED technologií 4 x 400 W reflektory pro větší dosah a kvalitu osvětlení. Jsou velice skladné a snadno nastavitelné. Lze je zakotvit v jakémkoliv terénu. Disponují velkou výdrží a možností flexibilního automatického nastavení. Nachází uplatnění na společenských akcích, stavbách nebo při živelných pohromách v Náměšti nad Oslavou. Hydraulicky stavitelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin. Osvětlovací rampa překvapí úhlem otáčení až 360°. Osvětlovací věže jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h

Stožár LED 4 x 400 W

Hydraulicky stavitelný světelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin.

Poptat stožár
Pronájem osvětlovacích věží
Ekonomicky
dostupné řešení
v Náměšti nad Oslavou
Pronájem věží

Ekonomická výhoda pronájmu osvětlovacích věží v Náměšti nad Oslavou je zcela zásadní. Za pár set korun denně si můžete zajistit dostatek světla tam, kde jej zrovna potřebovujete. Doba provozu je navíc opravdu dlouhá, takže je osvětlovací věž vhodná na dlouhodobý pronájem – například na developerské projekty nebo provoz ve výrobních firmách.