Pronájem osvětlovacích stožárů
Skvělý pomocník
na akci nebo stavbu
v Konicích
Poptávka stožárů

Světla není nikdy dost

O dostatek světla se postará LED technologie s výkonem 4 x 400 W. LED technologie nabízí kvalitní osvětlení, které rozzáří váš event, festival či jinou akci. Výhodou našich světelných stožárů je fakt, že prakticky okamžitě najedou na svůj plný výkon. Žádné dlouhé nabírání na intenzitě, prakticky okamžitě máte plné osvětlení, na které se můžete spolehnout.

Naše osvětlovací stožáry mají hned několik zásadních výhod. Prohléděnte si výhody pronájmu osvětlovacích stožárů v Konicích.

1. výhoda
Bezpečná
manipulace

V případě pronájmu osvětlovacích stožárů se nemusíte obávat o bezpečnost. Tu obstarávají celkem čtyři stabilizační nohy, díky kterým je zajištěna bezpečnost a stabilita osvětlovacích strožárů pro stavby i akce v Konicích.

2. výhoda
Výšková
nastavitelnost

Další výhodou je výšková nastavitelnost všech osvětlovacích stožárů. Sami si určíte, v jaké výšce potřebujete, aby věž svítila. Provozovat ji lze v Konicích prakticky za jakéhokoliv počasí.

3. výhoda
Dlouhá
výdrž

Na jednu plnou nádrž jsou naše osvětlovací stožáry schopné svítit nepřetržitě 320 hodin. To odpovídá téměř 14 dnům nepřetržitého svícení na stavbách, akcích či ve firmách v Konicích. A to je pořádná dávka světla.

Osvětlovací stožáry

Všechny naše osvětlovací stožáry v Konicích jsou vybaveny LED technologií 4 x 400 W reflektory pro větší dosah a kvalitu osvětlení. Jsou velice skladné a snadno nastavitelné. Lze je zakotvit v jakémkoliv terénu. Disponují velkou výdrží a možností flexibilního automatického nastavení. Nachází uplatnění na společenských akcích, stavbách nebo při živelných pohromách v Konicích. Hydraulicky stavitelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin. Osvětlovací rampa překvapí úhlem otáčení až 360°. Světelné věže jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h

Stožár LED 4 x 400 W

Hydraulicky stavitelný světelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin.

Poptat stožár
Pronájem osvětlovacích stožárů
Ekonomicky
dostupné řešení
v Konicích
Pronájem stožárů

Ekonomická výhoda pronájmu osvětlovacího stožáru v Konicích je zcela zásadní. Za pár set korun denně si můžete zajistit dostatek světla tam, kde jej zrovna potřebovujete. Doba provozu je navíc opravdu dlouhá, takže je osvětlovací stožár vhodný na dlouhodobý pronájem – například na developerské projekty nebo provoz ve výrobních firmách.