Pronájem osvětlovacích stožárů
Skvělý pomocník
na akci nebo stavbu
v Hrušovanech nad Jevišovkou
Poptávka stožárů

Světla není nikdy dost

O dostatek světla se postará LED technologie s výkonem 4 x 400 W. LED technologie nabízí kvalitní osvětlení, které rozzáří váš event, festival či jinou akci. Výhodou našich světelných stožárů je fakt, že prakticky okamžitě najedou na svůj plný výkon. Žádné dlouhé nabírání na intenzitě, prakticky okamžitě máte plné osvětlení, na které se můžete spolehnout.

Naše osvětlovací stožáry mají hned několik zásadních výhod. Prohléděnte si výhody pronájmu osvětlovacích stožárů v Hrušovanech nad Jevišovkou.

1. výhoda
Bezpečná
manipulace

V případě pronájmu osvětlovacích stožárů se nemusíte obávat o bezpečnost. Tu obstarávají celkem čtyři stabilizační nohy, díky kterým je zajištěna bezpečnost a stabilita osvětlovacích strožárů pro stavby i akce v Hrušovanech nad Jevišovkou.

2. výhoda
Výšková
nastavitelnost

Další výhodou je výšková nastavitelnost všech osvětlovacích stožárů. Sami si určíte, v jaké výšce potřebujete, aby věž svítila. Provozovat ji lze v Hrušovanech nad Jevišovkou prakticky za jakéhokoliv počasí.

3. výhoda
Dlouhá
výdrž

Na jednu plnou nádrž jsou naše osvětlovací stožáry schopné svítit nepřetržitě 320 hodin. To odpovídá téměř 14 dnům nepřetržitého svícení na stavbách, akcích či ve firmách v Hrušovanech nad Jevišovkou. A to je pořádná dávka světla.

Osvětlovací stožáry

Všechny naše osvětlovací stožáry v Hrušovanech nad Jevišovkou jsou vybaveny LED technologií 4 x 400 W reflektory pro větší dosah a kvalitu osvětlení. Jsou velice skladné a snadno nastavitelné. Lze je zakotvit v jakémkoliv terénu. Disponují velkou výdrží a možností flexibilního automatického nastavení. Nachází uplatnění na společenských akcích, stavbách nebo při živelných pohromách v Hrušovanech nad Jevišovkou. Hydraulicky stavitelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin. Osvětlovací rampa překvapí úhlem otáčení až 360°. Světelné věže jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h

Stožár LED 4 x 400 W

Hydraulicky stavitelný světelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin.

Poptat stožár
Pronájem osvětlovacích stožárů
Ekonomicky
dostupné řešení
v Hrušovanech nad Jevišovkou
Pronájem stožárů

Ekonomická výhoda pronájmu osvětlovacího stožáru v Hrušovanech nad Jevišovkou je zcela zásadní. Za pár set korun denně si můžete zajistit dostatek světla tam, kde jej zrovna potřebovujete. Doba provozu je navíc opravdu dlouhá, takže je osvětlovací stožár vhodný na dlouhodobý pronájem – například na developerské projekty nebo provoz ve výrobních firmách.