Komplexní služby
Vaši akci
naplánujeme
od A do Z
Naše flotila

Zapůjčením světelných věží spolupráce nekončí

Hledáte dodavatele, kterému můžete svěřit celý projekt? Chcete mít jistotu, že všechno bude zajištěno a připraveno pro vaši akci, stavbu nebo provoz ve výrobní firmě? Očekáváte, že zapůjčením světelných věží spolupráce nekončí, ale začíná? Pak jste na správném místě.

Naším cílem je poskytnout komplexní služby a postarat se o bezproblémový chod. Kromě samotného zapůjčení Vám zajistíme instalaci a deinstalaci naším technikem, dopravu na místo i následný odvoz, zapůjčení kabelového materiálu. K dispozici Vám po celou dobu bude odborný personál, který v případě poruchy provede servis nebo výměnu záložních světelných věží

Světelné věže před akcí pravidelně testujeme, servisujeme a při akci neustále monitorujeme. Světelné věže Vám jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po České republice nabízíme celou řadu míst, kde si můžete světelné věžě vyzvednout. Na nás se můžete spolehnout.

Nepřetržitý servis
Světelné věže

Všechny naše světelné věže jsou vybaveny LED technologií 4 x 400 W reflektory pro větší dosah a kvalitu osvětlení. Jsou velice skladné a snadno nastavitelné. Lze je zakotvit v jakémkoliv terénu. Disponují velkou výdrží a možností flexibilního automatického nastavení. Nachází uplatnění na společenských akcích, stavbách nebo při živelných pohromách. Hydraulicky stavitelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin. Osvětlovací rampa překvapí úhlem otáčení až 360°. Světelné věže jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h

Stožár LED 4 x 400 W

Hydraulicky stavitelný světelný stožár 9,2 m, světelný tok 100 000 lm a nádrž o objemu až 190 l zaručuje autonomní provoz po dobu až 80 hodin.

Poptat stožár